JIDU rektorining O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining BMTining Dengizga chiqish imkoni bo‘lmagan rivojlanayotgan mamlakatlar bo‘yicha uchinchi konferensiyasida ishtiroki yuzasidan munosabati
O‘zbekiston Respublikasi Oliy Majlisi Senati Raisining birinchi o'rinbosari, Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universiteti rektori Sodiq Safoyevning O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining BMTining Dengizga chiqish imkoni bo‘lmagan rivojlanayotgan mamlakatlar bo‘yicha uchinchi konferensiyasida ishtiroki yuzasidan munosabatini quyidagi havola orqali ko'rishingiz mumkin!

Comment of the UWED Rector on the participation of the President of the Republic of Uzbekistan in the Third UN Conference on Landlocked Developing Countries
You may view the reflections of Mr. Sodyq Safoyev, First Deputy Chairman of the Senate of the Oliy Majlis of the Republic of Uzbekistan and Rector of the University of World Economy and Diplomacy, on the participation of the President of the Republic of Uzbekistan in the Third United Nations Conference on Landlocked Developing Countries at the following link.