JIDU rektorining O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining BMTining Dengizga chiqish imkoni bo‘lmagan rivojlanayotgan mamlakatlar bo‘yicha uchinchi konferensiyasida ishtiroki yuzasidan munosabati
O‘zbekiston Respublikasi Oliy Majlisi Senati Raisining birinchi o'rinbosari, Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universiteti rektori Sodiq Safoyevning O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining BMTining Dengizga chiqish imkoni bo‘lmagan rivojlanayotgan mamlakatlar bo‘yicha uchinchi konferensiyasida ishtiroki yuzasidan munosabatini quyidagi havola orqali ko'rishingiz mumkin!

Комментарий ректора УМЭД об участии Президента Республики Узбекистан в Третьей конференции ООН по развивающимся странам, не имеющим выхода к морю
Вы можете ознакомиться с комментарием Первого заместителя Председателя Сената Олий Мажлиса Республики Узбекистан, ректора Университета мировой экономики и дипломатии Содика Сафоева об участии Президента Республики Узбекистан в Третьей конференции ООН по развивающимся странам, не имеющим выхода к морю, по следующей ссылке!