JIDU akademik litseyi o‘quvchilariga Nordik universiteti sertifikatlari topshirildi
Joriy yilning 26-mart kuni Jahon iqtisodiyoti va diplomatiya universitetida JIDU va Xalqaro Nordik universiteti o‘rtasidagi qo‘shma dastur asosida tahsil olgan akademik litsey o‘quvchilariga sertifikatlar taqdim qilish marosimi bo‘lib o‘tdi.
Unda Xalqaro Nordik universiteti rektori Sherzod Mustafakulov, JIDU Akademik ishlar bo‘yicha birinchi prorektori Akram Umarov, akademik litsey rahbariyati, o‘qituvchi va o‘quvchilar ishtirok etdilar.
Akademik litseyning 31 nafar o‘quvchisiga sertifikatlar tantanali tarzda topshirildi. Ularning orasidan eng yuqori o‘zlashtirish ko‘rsatkichlariga erishgan 9 nafar o‘quvchi Xalqaro Nordik universitetining ikkinchi kursida ta’limni davom ettirish huquqini qo‘lga kiritdi.

Учащимся академического лицея УМЭД вручены сертификаты университета Nordik
26 марта текущего года в Университете мировой экономики и дипломатии состоялась церемония вручения сертификатов учащимся академического лицея, обучавшимся по совместной программе УМЭД и Международного университета Nordik.
В нем приняли участие ректор Международного университета Nordik Шерзод Мустафакулов, первый проректор по академической работе УМЭД Акрам Умаров, руководство академического лицея, преподаватели и учащиеся.
Сертификаты торжественно были вручены 31 учащемуся академического лицея, 9 из которых, набравших самые высокие баллы по успеваемости, получили право продолжить обучение на втором курсе Международного Нордического университета.